Bilder Skål
Delvis bemålad lövträ, signerad, diam. 40 cm, smärre slitage
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 2 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 2 minuter
Slutar om 1 timme 2 minuter