Bilder Bojan, Kina, 18/1900-tal
Dekor i underglasyrblått, höjd 12 cm, smärre slitage
Slutar om 7 timmar 4 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 7 timmar 6 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 8 minuter