Bilder Soffbord, "Frisco", Folke Ohlsson
Tingströms Möbler, teak, brännstämplat, 81 x 81 cm, höjd 56 cm, smärre bruksslitage.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 40 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 40 minuter
Slutar om 1 timme 40 minuter