Bilder Träfiguriner
Träfiguriner 3 st 19-22 cm. Sign. H.W. Carlzon. Bruksslitage.
Slutar om 1 timme 11 minuter
Slutar om 1 timme 13 minuter
Slutar om 1 timme 11 minuter
Slutar om 1 timme 13 minuter