Bilder Litografi, Salvador Dali
Signerad samt numrerad (103/250), bildmått 39 x 52 cm, mindre fuktskada i nedre hörnet i passpartout.
Slutar om 12 timmar 12 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 12 timmar 14 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 12 timmar 16 minuter