Bilder Fat, Qianlong, (1736-1795), Kina
4 + 3, dekor i Famille Rose, diam 16,5 - 23 cm, sprickor, lagningar, nagg.
Slutar om 5 timmar 56 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 5 timmar 58 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar