Auktioner Keramik & Porslin Ytterfoder, Bellini, Italien

Bilder Ytterfoder, Bellini, Italien

Ytterfoder, Bellini, Italien

400 SEK

Värdering: - SEK

Ett par, längd 26 cm, smärre slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Herrarmbandsur, Lemania, Tg 195 "Tre Kronor", 1950-tal

Värdering: 20 000

Bud: 36 000 SEK

Dalarna

Slutar om 7 timmar 42 minuter

Allmogering i silver, Gustaf Graumann, Falun, 1873

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Dalarna

Slutar om 7 timmar 42 minuter

Kniv med slida, Anders Sunna

Värdering: 3 000

Bud: 1 900 SEK

Dalarna

Slutar om 7 timmar 42 minuter

Bok, "Skånska Resa", Carl von Linné, författad 1749, tryckt 1751

Värdering: 3 000

Bud: 2 100 SEK

Dalarna

Slutar om 7 timmar 42 minuter