Bilder Bänk/bord, Jason, Danmark
Teak, brännstämplat Jason, brickmärkt Ferdinand Lundquist, 149 x 30 cm, höjd 46 cm. bruksslitage.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 7 timmar 46 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 7 timmar 46 minuter
Slutar om 7 timmar 46 minuter