Bilder Matta, rölakan, Ingegerd Silow
Monogramsignerad IS, 202 x 139 cm, smärre bruksslitage.
Slutar om 9 timmar 55 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 9 timmar 57 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 9 timmar 59 minuter