Bilder Äldre foto från Göteborg, med autografer

Äldre foto från Göteborg, med autografer

600 SEK

Värdering: - SEK

Autografer, Louis Armstrong - trumpet, Barney Bigard - klarinett, Welma Middleton - vokalist, Jack Teagarden - trombon. Rammått 18 x 22 cm.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

KYLSKÅP med frys nertill, Whirlpool. H:187x 60x 60cm

Värdering: -

Bud: 550 SEK

PALL 1900 talets andra hälft. H:40x 50x 30cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 400 SEK

BORD fanerat i teak, 1900 talets mitt. H:48x 58x 40cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

LUFTGEVÄR L:103cm

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Slutar om 7 minuter