Bilder Bordslampa, Ove Sandberg
Kosta, gråtonat glas med slipad och etsad dekor i form av ugglor.Signerad, höjd 28 cm. Smärre bruksslitage.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 40 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 1 timme 40 minuter
Slutar om 1 timme 40 minuter