Bilder Pall, 1970-tal
Kromad metall, samt läder, smärre slitage
Slutar om 9 timmar 11 minuter
Slutar om 9 timmar 11 minuter
Slutar om 9 timmar 11 minuter
Slutar om 9 timmar 11 minuter
Slutar om 9 timmar 11 minuter
Slutar om 9 timmar 11 minuter