Bilder Pall, 1970-tal
Kromad metall, samt läder, smärre slitage
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 6 timmar 41 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 6 timmar 41 minuter
Slutar om 6 timmar 41 minuter