Bilder Buddhafigurin, Kina, 1900-tal
Höjd 20 cm, ytslitage
Slutar om 10 timmar 44 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 10 timmar 46 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 10 timmar 48 minuter