Bilder Skålar, Kina, 1900-tal
4 delar, diam. 6,5 - 11 cm, smärre slitage
Slutar om 3 timmar 8 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 3 timmar 10 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 12 minuter