Bilder Skålar, Kina, 1900-tal
Skålar, Kina, 1900-tal
3 delar, diam. 7,5 - 9 cm, smärre slitage
Oljemålning Holger Gardelius (1908-1972), Nature morte II, 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK