Bilder Skålar, Kina, 1900-tal
3 delar, diam. 6,5 - 9 cm, smärre slitage
Värdering: 30 000 SEK
Högsta bud:Bud: 31 000 SEK
Slutar om 11 timmar 18 minuter
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 000 SEK
Slutar om 11 timmar 19 minuter