Bilder Vas, Parian, Gustafsberg
1800-tal, höjd 27 cm, mindre ytslitage
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 90 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 90 SEK