Bilder Golvvas, samt vas, Rörstrand
2 st, högsta höjd 50 cm, krackeleringar samt skador
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 2 timmar 43 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 2 timmar 43 minuter
Slutar om 2 timmar 43 minuter