Bilder Bordslampa
Säl bärande boll i alabaster, höjd 28 cm, skador/lagningar
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 4 timmar 58 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 4 timmar 58 minuter
Slutar om 4 timmar 58 minuter