Bilder Pennvässare, "Jupiter 2"

Pennvässare, "Jupiter 2"

200 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets första hälft, Guhl & Harbeck. Längd 33 cm, bruksslitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

YTTERFODE jugend H:16 cm D:21 cm (lagad)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TAVLA Calle Borg, olja på duk. 95x29cm bildytans mått

Värdering: -

Bud: 60 SEK

KRUKOR paret H:26 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

TAVLA Hans Olofsson, litografi. 64x47cm rammått

Värdering: -

Bud: 300 SEK