Bilder Pennvässare, "Jupiter 2"
1900-talets första hälft, Guhl & Harbeck. Längd 33 cm, bruksslitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 60 SEK