Bilder Vas, Daum Nancy
Signerad Daum Nancy samt Lorrainekorset, överfång, höjd 19 cm, smärre ytslitage, men mindre dekorbortfall förekommer.
Slutar om 17 timmar 34 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 17 timmar 36 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 17 timmar 38 minuter