Bilder Fat, Hans Hedberg
Biot, Frankrike. Starkeldsfajans, grönspräcklig glasyr, signerad. Längd 15 cm, bredd 10 cm. Lagning.
Slutar om 7 timmar 27 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 7 timmar 29 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 31 minuter