Bilder Tamburmajor
Bemålat trä, höjd 190 cm, bruksslitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 900 SEK
Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterstad. Olja på pannå, 34x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK