Auktioner Möbler Spegellampett, Gustaviansk

Bilder Spegellampett, Gustaviansk

Spegellampett, Gustaviansk

2600 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets början, provinsarbete, med hållare för 3 levande ljus, 84 x 74 cm, åldersrelaterat slitage, torrsprickor.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

GRODA keramik, & TRÄFIGURER Tupp H:11 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

NINTENDO DS Lite & R4-Flashkort

Värdering: -

Bud: 250 SEK

SERIETIDNINGAR Donald Duck norska 1977

Värdering: -

Bud: 70 SEK

SKJORTOR Vannucci st. S, M, L Nya

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 minuter