Bilder Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien

1600 SEK

Värdering: - SEK

4 äggkoppar, samt en mindre vas,signerade, höjd 9 - 10 cm, smärre slitage, smuts.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

ÖRHÄNGE, 18k vitguld, med diamant

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

SLÅTTERBALK McCulloch PF72B.

Värdering: -

Bud: 2 300 SEK

Slutar om 33 minuter

DRAGSPEL med väska, Giulietti. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 7 100 SEK

Slutar om 35 minuter

STOLAR 6st, Sörheim, Norge, 1960-70 tal, klädda i konstskinn, valnöt. (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Slutar om 37 minuter