Bilder Ulrica Hydman Vallien
4 äggkoppar, samt en mindre vas,signerade, höjd 9 - 10 cm, smärre slitage, smuts.
Slutar om 33 minuter
Slutar om 35 minuter
Slutar om 33 minuter
Slutar om 35 minuter