Bilder Skulptur, Kjell Engman, Kosta Boda
Kosta Boda Atelier, signerad, samt numrerad, höjd 14 cm, gott skick.
Slutar om 1 timme 26 minuter
Slutar om 1 timme 28 minuter
Slutar om 1 timme 26 minuter
Slutar om 1 timme 28 minuter