Bilder Skulptur, Kjell Engman, Kosta Boda
I form av ansikte, signerad, samt numrerad, höjd ca 15 cm, gott skick.
Slutar om 9 timmar 56 minuter
Slutar om 9 timmar 58 minuter
Slutar om 9 timmar 56 minuter
Slutar om 9 timmar 58 minuter