Bilder Konstglas, Bertil Vallien, Kosta Boda
3 delar, samtliga signerade och numrerade. Höjd 5 - 18 cm, gott skick.
Slutar om 15 timmar 46 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 15 timmar 48 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 15 timmar 50 minuter