Bilder Flaskor, Bertil Vallien, Kosta Boda
2 st, signerade, samt numrerade, höjd 16 - 22 cm, gott skick.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 8 timmar 6 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 8 timmar 6 minuter
Slutar om 8 timmar 6 minuter