Bilder Skulptur, Tyra Lundgren
I form av fågel, delvis glaserat stengods. Signerad med Minervahuvudet och Tyra Lundgren, höjd 15 cm, smärre ytslitage.
Slutar om 11 timmar 18 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 20 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 22 minuter