Bilder Porslin, Kina, 17/1800-tal
4 delar, höjd 2,5 - 8 cm, skador.
Slutar om 2 timmar 34 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 2 timmar 36 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 2 timmar 38 minuter