Bilder Keramik, bl.a. Herman Kähler
3 delar, kanna, Herman Kähler, ljusstake, Ulrica Hydman Vallien, samt fotskål Bertil Vallien, höjd 13 - 17 cm, bruksslitage, något mindre nagg/glasyrbortfall förekommer.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 1 timme 30 minuter
Slutar om 1 timme 30 minuter