Bilder Figurgrupp trä
Auktion, signerad Lollo, mått träplatta 65 x 32 cm, högsta höjd 30 cm. Bruksslitage.
Slutar om 3 timmar 52 minuter
Slutar om 3 timmar 54 minuter
Slutar om 3 timmar 52 minuter
Slutar om 3 timmar 54 minuter