Bilder Lockurna, Kina
1900-tal, dekor med körsbärsblommor, höjd 26 cm, smärre ytslitage, klisterrester.
Slutar om 11 timmar 47 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 11 timmar 49 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 timmar 51 minuter