Bilder Fioler
2 st, längd 60 cm, 2 stråkar medföljer, en signerad AW?, slitage och skador,
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter
Slutar om 9 timmar 19 minuter