Bilder Karmstolar, "Safari", Kaare Klint

Karmstolar, "Safari", Kaare Klint

3000 SEK

Värdering: - SEK

Ett par, Rud Rasmussen, Danmark, klädsel i canvas, stomme i ek, sitthöjd ca 32 cm, bruksslitage, skador i klädsel

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

STEELCASE, arbetsstol, "QiVi", 2018

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

SKÅL, glas, Orrefors, troligen Olle Alberius, signerad och etikettmärkt

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

KÄPP, med silverkrycka, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 minuter