Bilder Karmstolar, "Safari", Kaare Klint
Ett par, Rud Rasmussen, Danmark, klädsel i canvas, stomme i ek, sitthöjd ca 32 cm, bruksslitage, skador i klädsel
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK