Bilder Skåp, Jugend
1900-talets början, dörrar med blyinfattade glas, 90 x 37, höjd 220 cm, bruksslitage, defekt lås, en ruta med skada
Slutar om 9 timmar 58 minuter
Slutar om 9 timmar 58 minuter