Auktioner Käppar med silverkrycka, daterade 1896 samt 1916, 2st

Bilder Käppar med silverkrycka, daterade 1896 samt 1916, 2st

Käppar med silverkrycka, daterade 1896 samt 1916, 2st

600 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

KAMERA POLAROID 340 & INSTANT KAMERA Kodak EK4

Värdering: -

Bud: 200 SEK

LJUSSTAKAR 1700-TAL

Värdering: -

Bud: 250 SEK

BÖCKER Svenska folklekar och danser

Värdering: -

Bud: 225 SEK

KÄRLHANDDUKAR/KÖKSHANDDUKAR

Värdering: -

Bud: 225 SEK