Bilder Brdr. Bjerring, Danehof, Denmark, silverring med bärnsten, sterling
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 900 SEK
Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterstad. Olja på pannå, 34x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x42 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK