Auktioner Guld, Silver & Smycken Brdr. Bjerring, Danehof, Denmark, silverring med bärnsten, sterling

Bilder Brdr. Bjerring, Danehof, Denmark, silverring med bärnsten, sterling

Brdr. Bjerring, Danehof, Denmark, silverring med bärnsten, sterling

320 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Matsalsgrupp 9 delar. Gustaviansk stil, di 115 cm. Höjd: 74 cm + 3 iläggsskivor om 49 cm

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK

Oljemålning Oidentifierad konstnär. Signerad, vinterstad. Olja på pannå, 34x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x42 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Oljemålning Axel Peter (1863-1942), Sverige. Signerad, daterad 1917, Stilleben. Olja på duk, 80x80 cm, yttermått inklusive ram: 94x94 cm

Värdering: -

Bud: 2 400 SEK

Oljemålning Olle Qviström (1934-2023), Sverige. Komposition. Signerad, daterad 1991, oramad. Olja på duk, 55x46 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK