Auktioner Keramik & Porslin Erik Höglund, Kosta Boda, hänkelvas i lila glas

Bilder Erik Höglund, Kosta Boda, hänkelvas i lila glas

Erik Höglund, Kosta Boda, hänkelvas i lila glas

340 SEK

Värdering: - SEK

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

Karmstolar Ett par. Gustaviansk stil.

Värdering: -

Bud: 250 SEK

BORDSPENDYL, förgylld brons, möjligen Sevrès, Frankrike, 1800-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 400 SEK

Färglitografi Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med tåg. Signerad och numrerad 189/250, Färglitografi, bildmått: 34x46. Bladets mått: 45x59 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Fåtölj + pall, Ekornes, skinn

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK