Bilder Enarmad Bandit, Tip Top

Enarmad Bandit, Tip Top

550 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

Skulptur Lisa Larson (f. 1931), Sverige. Giraff ur Stora Zoo, Gustavsberg 1958-1977. Målad och glaserad brun stengodslera. Höjd: 38 cm

Värdering: -

Bud: 2 800 SEK

Salongsgrupp 3 delar, Louis Xvi-stil. Längd: 126 cm

Värdering: -

Bud: 1 400 SEK

Oljemålning Bengt Johansson (f. 1941), Sverige. Höstsol, monogramsignerad. Olja på duk, 42x40 cm, yttermått inklusive ram: 45x43 cm

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Silverkrycka

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Ångermanland