Bilder Gränna Glasbruk, bordslampor, glas och teak, 2st
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 000 SEK
Oljemålning Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja på duk, ej signerad, intygad a tergo, sterbhusstämpel och signatur, yttermått inklusive ram: 71x56
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK