Auktioner Grytgöl, cafestolar från Bökebergs sommarrestaurang, Svedala

Bilder Grytgöl, cafestolar från Bökebergs sommarrestaurang, Svedala

Grytgöl, cafestolar från Bökebergs sommarrestaurang, Svedala

1550 SEK

Värdering: - SEK

Trådmetall med träsits.

Markus Auktioner AB

Lastvägen 3
231 62 Trelleborg

info@markusauktioner.se
0739-124 188

KAFFEPANNA koppar 1800-tal, stor H:31 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

ÄLDRE APOTEKFLASKOR

Värdering: -

Bud: 70 SEK

LJUSSTAKE & LJUSLYKTA Marja H:19 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

ÄLDRE FOTORAMAR

Värdering: -

Bud: 375 SEK