Bilder Broissand, René, egen verkstad, golvlampa, brons, dekor av fåglar i träd, signerad och daterad 1996, h 154 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 2 timmar 29 minuter
Slutar om 2 timmar 29 minuter