Bilder Broissand, René, egen verkstad, takkrona brons och mässing, dekor av fåglar, signerad och daterad 1994, l 110 cm
Värdering: 12 000 SEK
Högsta bud:Bud: 10 000 SEK
Västmanland
Värdering: 12 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Västmanland