Bilder Broissand, René, egen verkstad, vägglampett, brons och mässing, dekor av fåglar, signerad och daterad 1996, b 45 cm
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 11 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Dalarna
Slutar om 11 minuter
Slutar om 11 minuter