Auktioner Guld, Silver & Smycken Diverse smycken, bl. a. silver

Bilder Diverse smycken, bl. a. silver

Diverse smycken, bl. a. silver

140 SEK

Värdering: 250 SEK

Diverse smycken, bl. a. silver, silverföremålens vikt 38,8 gram

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Oljemålning Johannes Ravn (1922-1991), Norge. Signerad, daterad 82, Änder. Olja på duk, 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 59x78 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Färglitografi Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med gräsand. Signerad, färglitografi, numrerad, 50/160, bildmått: 46x36. Bladets mått: 79,5x60. Oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Piedestal trä. Höjd: 71 cm, diameter: 20 cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Orientmattor ett par, 64x120 cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK