Auktioner Belysning Lampor, ett par

Bilder Lampor, ett par

Lampor, ett par

Värdering: 200 SEK

Lampor, ett par, längd ca 18 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Servisdelar Rosenthal, Maria, 30 delar, ca

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Skålar 5 st, Kina, Porslin. Diameter: 9-11 cm

Värdering: -

Bud: 11 000 SEK

Vägghylla Marcel Siard, Kartell, Italien, 1965 ca, röd plast, längd. Ca 65 cm. Djup: 30 cm, höjd: 35 cm. Skruvar för upphängning medföljer, litteratur: The Studio Year Book Decorat

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Oljemålning Harald Norrby (f. 1928), Sverige. Vinterlandskap. Signerad. Olja på pannå, 29x50 cm, yttermått inklusive ram: 36x57 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK