Auktioner Allmoge Kopparföremål, 3 delar, högsta 19 cm

Bilder Kopparföremål, 3 delar, högsta 19 cm

Kopparföremål, 3 delar, högsta 19 cm

Värdering: 200 SEK

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

FÄLLBORD, 1800-tal

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

BROSCH, 18k guld, vikt ca 7,9 g

Värdering: 5 000

Bud: 3 800 SEK

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, silverlås, 1900-talets andra hälft

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

FAT, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter