Bilder Jussi Taipaleenmäki, litografier, 4 st, lösa blad, signerade, numrerade
Jussi Taipaleenmäki, litografier, 4 st, lösa blad, signerade, numrerade, mått ca 64 x 60 cm och mindre
Slutar om 11 timmar 50 minuter
Slutar om 11 timmar 53 minuter
Värdering: 80 000 SEK
Högsta bud:Bud: 21 200 SEK
Göteborg
Slutar om 11 timmar 56 minuter